Wagt: Nýu-Ýork, Amerikanyň Birleşen Ştatlary
Nýu-Ýork: sagat guşaklygy Demirgazyk Amerika gündogar tomusky wagty (EDT, UTC−4).
- Sagat guşaklygy
- Demirgazyk Amerika gündogar tomusky wagty
- Häzirki UTC tapawudy
- UTC−4
- Tomusky wagt
- 1 noýabr 2026 ýekşenbe: 1 sagat yza
- Sebit
- Nýu-Ýork
- Şu günki gün dogşy
- 07:15
- Şu günki gün ýaşyşy
- 18:04
- Günüň uzynlygy
- 10 sagat 49 minut
- IANA sagat guşaklygy
- America/New_York
Nýu-Ýork: sagat 1 sagat yza süýşüriler (1 noýabr 2026 ýekşenbe, 02:00). Soňra EST (UTC−5) başlanýar. Sagat iň soňky gezek öňe süýşürildi: 8 mart 2026 ýekşenbe.
Nýu-Ýork wagty we siziň wagtyňyz
Ilki öz sagat guşaklygyňyz, soňra Nýu-Ýork. Kärdeşleri ýa-da başga şäherleri goşuň, soňra duşuşyk bellemek üçin islendik sagada basyň.
Wagt tapawudy: Nýu-Ýork
| Ýer | Ýerli wagt | Tapawut |
|---|---|---|
| London | 5 sagat öňde | |
| Los Angeles | 3 sagat yzda | |
| Chicago | 1 sagat yzda | |
| São Paulo | 1 sagat öňde | |
| Pariž | 6 sagat öňde | |
| Berlin | 6 sagat öňde | |
| Dubai | 8 sagat öňde | |
| Mumbai | 9 sagat 30 minut öňde | |
| Singapur | 12 sagat öňde | |
| Gonkong AAS Hytaý | 12 sagat öňde |
Ýakynlaşýan baýramçylyk günleri: Nýu-Ýork, Amerikanyň Birleşen Ştatlary
- 3 noýabr 2026 sişenbeElection Day
- 11 noýabr 2026 çarşenbeVeterans Day
- 26 noýabr 2026 penşenbeThanksgiving Day
- 25 dekabr 2026 annaChristmas Day
- 1 ýanwar 2027 annaNew Year's Day
- 18 ýanwar 2027 duşenbeMartin Luther King Jr. Day
Ähli baýramçylyk günleri we sagadyň üýtgemegi: Nýu-Ýork, Amerikanyň Birleşen Ştatlary →
Nýu-Ýork wagtyny öwrüň
- Nýu-Ýork wagtyndan Los Angeles wagtyna
- Nýu-Ýork wagtyndan Chicago wagtyna
- Nýu-Ýork wagtyndan Toronto wagtyna
- Nýu-Ýork wagtyndan London wagtyna
- Nýu-Ýork wagtyndan Pariž wagtyna
- Nýu-Ýork wagtyndan Berlin wagtyna
- Nýu-Ýork wagtyndan Dubai wagtyna
- Nýu-Ýork wagtyndan Mumbai wagtyna
- Nýu-Ýork wagtyndan Singapur wagtyna
- Nýu-Ýork wagtyndan Tokio wagtyna
- Nýu-Ýork wagtyndan Sydney wagtyna
Başga şäherler: Amerikanyň Birleşen Ştatlary
Soraglar
Nýu-Ýork: haýsy sagat guşaklygy?
Nýu-Ýork: Demirgazyk Amerika gündogar tomusky wagty (EDT, UTC−4). IANA sagat guşaklygy: America/New_York.
Nýu-Ýork: tomusky wagt barmy?
Nýu-Ýork: sagat 1 sagat yza süýşüriler (1 noýabr 2026 ýekşenbe, 02:00). Soňra EST (UTC−5) başlanýar. Sagat iň soňky gezek öňe süýşürildi: 8 mart 2026 ýekşenbe.
Nýu-Ýork wagty bilen London wagtynyň arasyndaky tapawut näçe?
London wagty Nýu-Ýork wagtyndan 5 sagat öňde.
Täzelenen wagty: 23 oktýabr 2026 anna