Kuala-Lumpur vaqtidan Toronto vaqtiga oʻtkazish
Toronto vaqti Kuala-Lumpur vaqtidan 12 soat orqada.
Kuala-Lumpur
UTC+8
Kuala-Lumpur · Toronto vaqtini oʻz vaqtingiz bilan solishtiring
Avval sizning vaqt mintaqangiz, keyin Kuala-Lumpur · Toronto. Hamkasblar yoki boshqa shaharlarni qoʻshing, soʻng uchrashuvni rejalashtirish uchun soatni bosing.
Kuala-Lumpur vaqti va Toronto vaqti
dushanba, 26-oktabr, 2026 uchun. Yashil qatorlar ikkala joyda ham 9 dan 5 gacha boʻlgan ish vaqtiga toʻgʻri keladi.
| Kuala-Lumpur vaqti | Toronto vaqti |
|---|---|
| 00:00 | 12:00oldingi kun |
| 01:00 | 13:00oldingi kun |
| 02:00 | 14:00oldingi kun |
| 03:00 | 15:00oldingi kun |
| 04:00 | 16:00oldingi kun |
| 05:00 | 17:00oldingi kun |
| 06:00 | 18:00oldingi kun |
| 07:00 | 19:00oldingi kun |
| 08:00 | 20:00oldingi kun |
| 09:00 | 21:00oldingi kun |
| 10:00 | 22:00oldingi kun |
| 11:00 | 23:00oldingi kun |
| 12:00 | 00:00 |
| 13:00 | 01:00 |
| 14:00 | 02:00 |
| 15:00 | 03:00 |
| 16:00 | 04:00 |
| 17:00 | 05:00 |
| 18:00 | 06:00 |
| 19:00 | 07:00 |
| 20:00 | 08:00 |
| 21:00 | 09:00 |
| 22:00 | 10:00 |
| 23:00 | 11:00 |
Kuala-Lumpur va Toronto oʻrtasida qoʻngʻiroq uchun eng qulay vaqt
Kuala-Lumpurdagi 9 dan 5 gacha boʻlgan ish kuni Torontodagi ish kuni bilan mos kelmaydi, shuning uchun kimdir erta yoki kech qatnashishi kerak.
Vaqt farqi oʻzgaradimi?
Ha. Torontoda soatlar yakshanba, 1-noyabr, 2026 kuni oʻzgaradi. Shundan keyin: Toronto vaqti Kuala-Lumpur vaqtidan 13 soat orqada.
Kuala-Lumpur vaqtidan boshqa oʻtkazishlar
- Toronto vaqtidan Kuala-Lumpur vaqtiga
- Kuala-Lumpur
- Toronto
- Kuala-Lumpur vaqtidan Nyu-York vaqtiga
- Kuala-Lumpur vaqtidan Los-Anjeles vaqtiga
- Kuala-Lumpur vaqtidan Chikago vaqtiga
- Kuala-Lumpur vaqtidan London vaqtiga
- Kuala-Lumpur vaqtidan Parij vaqtiga
- Kuala-Lumpur vaqtidan Berlin vaqtiga
- Kuala-Lumpur vaqtidan Dubay vaqtiga
- Kuala-Lumpur vaqtidan Mumbay vaqtiga
- Kuala-Lumpur vaqtidan Singapur vaqtiga
- Kuala-Lumpur vaqtidan Tokio vaqtiga
- Kuala-Lumpur vaqtidan Sidney vaqtiga
Savollar
Kuala-Lumpur va Toronto oʻrtasidagi vaqt farqi qancha?
Toronto vaqti Kuala-Lumpur vaqtidan 12 soat orqada.
Kuala-Lumpur va Toronto oʻrtasida qoʻngʻiroq qilish uchun eng qulay vaqt qaysi?
Kuala-Lumpurdagi 9 dan 5 gacha boʻlgan ish kuni Torontodagi ish kuni bilan mos kelmaydi, shuning uchun kimdir erta yoki kech qatnashishi kerak.
Vaqt farqi oʻzgaradimi?
Ha. Torontoda soatlar yakshanba, 1-noyabr, 2026 kuni oʻzgaradi. Shundan keyin: Toronto vaqti Kuala-Lumpur vaqtidan 13 soat orqada.
Yangilangan: yakshanba, 25-oktabr, 2026